Najljuca i najskuplja paprika na svetu. 2014 god ova sorta je ušla u Ginisovu knjigu rekorda kao najljuca paprika sa makismalnih 2.200.000 SHU.Ne preporucujem osobama koje nisu vicne,konzumaciji ljutih paprika,jer mogu imati ozbiljnih problema sa želucem.Kada se plod ove paprike isece na dva dela,ljutina odmah krene da se širi vazduhom.Tako da može doci do pecenja ociju, a kijanje i šmrkanje je skoro obavezno.
Rasad cili paprike ” Karoline ” možete očekivati od početka aprila. Rasad povrća radi naš kolega. Rasad se naručuje, preko donjeg broja telefona ili meila, nezavisno od semena.
Za dalje informacije možete pozvati na broj telefona – 060 6692 022– Miodrag ili kontaktirati nas putem meil: mica.djordjevic995@gmail.com
<iframe src=“https://www.youtube.com/embed/mV3BgdkWS-I“ width=“560″ height=“315″ frameborder=“0″ allowfullscreen=“allowfullscreen“></iframe>